Skip to Content

IĮ nuostatai

Individualios įmonės nuostatai parengti pagal pavyzdinius nuostatus. Nuostatai įsigalioja nuo įregistravimo Juridinių asmenų registre.
Individuali įmonė yra neribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo. Tai reiškia, kad kreditorių reikalavimams patenkinti neužtekus individualios įmonės turto, reikalavimai tenkinami iš individualios įmonės savininko turto. Individualiai įmonei įsteigti nereikia suformuoti įstatinio kapitalo.
Paruošti nuostatai teikiami notarui. Notaro patvirtinti dokumentai teikiami Juridinių asmenų registrui, kuris įregistruoja įmonės nuostatus.

NAUJAS DOKUMENTAS:


Jokie duomenys nebus kaupiami ir skelbiami.

Individualios įmonės pavadinimas (jame turi būti ir teisinę formą nusakantys žodžiai „individuali įmonė“ arba šių žodžių santrumpa „IĮ“; svarbu ir tai, didžiosios ar mažosios raidės, su kabutėm ar be; pavadinimas negali būti tapatus kito juridinio asmens pavadinimui (pasitikrinti) ar prekės ženklui):

Veiklos sritys (trumpai įvardijant pagrindines veiklos, kuria užsiims įmonė, sritis, pvz., baldų gamyba, siuvimo paslaugos ar kt.):

Dienraštis, kuriame skelbiami vieši pranešimai (pvz. Lietuvos Žinios, 15 min, Respublika, Lietuvos Rytas ir t.t.):

Įmonės savininko vardas ir pavardė:

Nuostatų pasirašymo data:

Nuostatų pasirašymo vieta: